Haiku.lt

Kelių sąskaitų keitimas

2024-05-26

Kartais gali atsitikti, kad jums reikia atlikti tą pačią operaciją su keliomis sąskaitomis faktūromis ir tai reikia daryti reguliariai. Įsivaizduokime, kad vedate mokymus ir tiems patiems žmonėms reikia kas mėnesį išrašyti sąskaitas faktūras priklausomai nuo pamokų skaičiaus. Haiku.lt sistemoje sąskaitų skiltyje galite pasinaudoti „Keisti rastas sąskaitas faktūras“ funkcija, kas palengvintų jums darbą su sąskaitomis. Peržvelkime kiekvieną funkciją atskirai.

Sukurti naujas sąskaitas senų pagrindu

Tarkime turite išrašę sąskaitas 15 žmonių praeitą mėnesį. Taigi "Sąskaitos" skiltyje atliekate paiešką ir susirandate tas 15 sąskaitų. Spaudžiate "Keisti rastas sąskaitas faktūras". Atsidariusiame lange peržiūrite ar norite išrašyti naujas sąskaitas tiems patiems 15 žmonių ir spaudžiate "Sukurti naujas sąskaitas senų pagrindu". Palaukiate kol sistema baigs darbą ir galite atlikti paiešką naujausioms sąskaitoms. Rasite sukurtas sąskaitas tiems patiems žmonėms šiai dienai.

Pakeisti prekių/paslaugų skaičių į

Tarkime praeitą mėnesį turėjote keturias pamokas, bet šį išėjo taip, kad pamokų buvo penkios. Atliekate paiešką naujausioms sąskaitoms. Spaudžiate "Keisti rastas sąskaitas faktūras". Atsidariusiame lange prie "Pakeisti prekių/paslaugų skaičių į" mygtuko nurodote skaičių 5 ir spaudžiate mygtuką. Palaukiate šiek tiek ir dabar kiekvieną sąskaita bus išrašyta už 5 pamokas.

Pastaba: Ši funkcija veikia tik, jei sąskaitoje faktūroje yra tik viena prekė/paslauga. Kitu atveju sąskaita faktūra nekeičiama.

Išsiųsti neišsiųstas

Vėl atliekate paiešką naujausioms sąskaitoms. Spaudžiate "Keisti rastas sąskaitas faktūras" ir spaudžiate "Išsiųsti neišsiųstas". Jei sąskaitoje faktūroje nurodytas vartotojo el. pašto adresas ir ji dar nebuvo išsiųsta, tokiu atveju ji bus išsiųsta jūsų klientams.

Pastaba: turite būti suteikę haiku.lt sistemai teises siųsti laiškus per Gmail. Jei nesate to padarę, atsijunkite nuo haiku.lt ir prisijungimo metu suteikite šias teises.

Pažymėti kaip apmokėtas

Mėnesio gale matote, kad visi klientai susimokėjo ir norite pažymėti visas sąskaitas kaip apmokėtas. Vėl atliekate paiešką naujausioms sąskaitoms. Spaudžiate "Keisti rastas sąskaitas faktūras" ir spaudžiate "Pažymėti kaip apmokėtas".

Išsaugoti į Google Drive

Galiausiai norite išsisaugoti sąskaitas į Google Drive. Vėl atliekate paiešką naujausioms sąskaitoms. Spaudžiate "Keisti rastas sąskaitas faktūras" ir spaudžiate "Išsaugoti į Google Drive". Palaukiate ir nurodytas sąskaitas rasite Google Drive "Haiku.lt" direktorijoje. Jeigu sąskaita jau buvo kažkada išsaugota į Google Drive, tai antrą kartą ji nebus saugoma.

Pastaba: turite būti suteikę haiku.lt sistemai teises saugoti dokumentus į jūsų Google Drive. Jei nesate to padarę, atsijunkite nuo haiku.lt ir prisijungimo metu suteikite šias teises.